Úklidové služby

Mezi službami, které v oblasti úklidů můžete v nabídce firmy najít, figurují prakticky veškeré činnosti související jak s interiérem Vaší budovy, tak s jejím exteriérem.

Pracovníci jsou vyškolení na všechny typy vnitřních úklidových prací.  V nabídce úklidových služeb ve vnitřních prostorách naleznete standardní zametání, stírání omyvatelných podlahových krytin, vysávání koberců a čalouněných materiálů a také úklid sociálních zařízení. Zároveň provádíme mytí oken a fasád systémem PURAQLEEN®.

 

Nabízíme tyto druhy úklidu

 

Úklid kanceláří – Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti úklidu kanceláří a dalších vnitřních prostor firemních budov, které zajišťují naši zkušení a vyškolení zaměstnanci. Provádíme standardní zametání a stírání omyvatelných podlahových krytin či vysávání koberců a čalouněných materiálů, stírání a leštění nábytku, zábradlí, čištění koberců mokrou cestou, mytí oken a dveří, ale také kompletní úklidy sociálního zařízení. K úklidu používáme kvalitní a certifikované chemické čisticí a mycí prostředky. Přizpůsobíme se Vaším časovým požadavkům, jako je například úklid v odpoledních hodinách. Podle požadavků klientů nabízíme také výměnu, praní a žehlení prádla.

úklid průmyslových provozů – máme bohaté zkušenosti s úklidem průmyslových provozů. Zajistíme odstranění prachu i hrubších provozních nečistot z provozních prostor, a to ručně i strojově. Dále jsme schopni nabídnout i výškové práce, čímž jsme schopni zajistit veškeré práce, které jsou vyžadovány průmyslovými podniky.

Úklid zdravotnických zařízení – S úklidem zdravotnických zařízení máme dlouhodobé zkušenosti, které jsou ovšem neustále doplňovány o nejnovější hygienické standarty. Pro zdravotnická zařízení a veškeré další provozy s vyššími nároky na hygienu nabízíme dezinfekci parou, které je maximálně účinná a navíc bez jakéhokoliv nežádoucího zápachu.

Úklid hotelů – jsme připraveni navrhnout komplexní řešení housekeeping služeb, které bude přesně odpovídat specifickým požadavkům daného hotelu, kdy je např. z důvodu obsazenosti provádět určité činnosti v nočních hodinách.

Úklid potravinářských provozů – výroba potravin je specifický proces vyžadující vysoké hygienické nároky na poskytovatele úklidových služeb. I pro tyto provozy ovšem nabízíme kvalitní a ověřená řešení, která jsou vytvářena na základě požadavků daného provozu.
 

Úklid domácností – pro domácnosti nabízíme komplexní úklidové služby zahrnující každodenní práce jako je vysátí prachu, vytření podlah, otření prachu, mytí oken nebo vyčištění koupelny či kuchyně.
 

Úklid sociálního zázemí objektů – Samozřejmostí je v rámci pravidelného úklidu provést i úklid sociálního zázemí objektů. Podle požadavků našich klientů nabízíme i doplňování veškerého hygienického materiálu např. tekutého mýdla (včetně dodávky dávkovačů), toaletního papíru, papírových ručníků i osvěžovačů vzduchu. Používáme moderní a kvalitní chemické prostředky. V nabídce našich služeb jsou zahrnuty také činnosti spojené s DDD (deratizace, dezinfekce, dezinsekce).
 

Úklid potravinářských provozů – výroba potravin je specifický proces vyžadující vysoké hygienické nároky na poskytovatele úklidových služeb. I pro tyto provozy ovšem nabízíme kvalitní a ověřená řešení, která jsou vytvářena na základě požadavků daného provozu.
 

Údržbářské práce – ve vašem objektu zajistíme údržbářské práce související s bezproblémovým provozem vašeho objektu.
 

Galerie