ico-fasady.png

Mytí oken a předokenních žaluzií

Mytí a celková péče o okna a okenní rámy je naše dlouhodobě oblíbená služba, kterou se snažíme neustále zdokonalovat. Aktuálně používáme k mytí oken kromě klasických způsobů v podobě stěrek a rozmýváků technologii PuraQleen, která je schopna demineralizovat vodu. Navíc jsme schopni se dostat až do výšky 25 metrů bez nutnosti využití lešení či plošiny. Mytí oken je tedy rychlejší, levnější a hlavně nedochází k žádným prostojům daného provozu. Demineralizovanou vodou jsme schopni mýt okna z vnější i vnitří strany budovy. Naší novinkou je čištění vnitřních částí rámů oken parou, kdy dochází k odstranění i špatně dostupných nečistot.

Vzhledem k stále rozšiřujícímu se trendu předokenních žaluzií jsme zavedli službu čištění těchto žaluzií. K čištění těchto žaluzií využíváme speciální kartáče, které zapadají přesně mezi lamely žaluzií.

cisteni.jpg
 

Systém PURAQLEEN®, který máme k dispozici, umožňuje čištění prosklených ploch a fasád. Čistíme bezpečně a zároveň produktivněji. Kompaktním a mobilním provedením zaručuje systém PURAQLEEN® spolehlivé výsledky při čištění a udržování uvedených elementů na všech místech budovy.

Systém PURAQLEEN® – levně, snadno, ekologicky.
K čištění je přitom používána voda bez minerálních částic. Díky tomu se dosahuje, a to i po zaschnutí, perfektní čistoty ploch bez skvrn a šmouh.

Přednosti systém PURAQLEEN®, který funguje na principu iontové výměny, při kterém se voda zbavuje minerálů. Zvyšuje ochranu čištěných ploch proti novému znečištění díky čisté vodě, u které redukuje nabití statickou elektřinou na minimum. Snadno vyčistí i špatně dosažitelná místa a vysoko položené plochy. Díky své unikátní technologií poskytuje bezpečné a pohodlné pracovní podmínky.

V kombinaci s karbonovými a titanovými tyčemi dokáže systém PURAQLEEN® tuto vodu zbavenou minerálu dovést běžně až do 20ti metrové výšky (v extrémních případech lze dosáhnout až do 30ti metrů). Ušetříte tak náklady za vysokozdvižnou plošinu, horolezce a další drahé služby. PURAQLEEN® tak umožní mýt levněji a bezpečněji. Pro zvýšení efektivity čištění je možné použít chemické prostředky.