ico-uklid.png

Technolgoie parního čištění

 

čištění-parou.jpg

 

Výhoda čištění s využitím parního vysavače spočívá v tom, že veškeré nečistoty jsou odstraněny a následně odsáty. Čištěný povrch je tedy 100% čistý a to i bez využití chemie.

 

K čištění povrchů využíváme nejen parní čističe, ale i parní vysavače. Ty zaručují odsátí nečistot, povrch je tedy zcela čistý. Výhodou námi využívané technologie spočívá ve faktu, že máme kompaktní stroje, které jsou napájeny z klasické zásuvky. Techniku využíváme od renomovaných výrobců, jako jsou Kärcher apod.

 

V případě nutnosti jsme schopni využít i speciální chemie renomovaných výrobců. Ty zaručují vyšší účinek čištění i v případě silně znečištěné a zanedbané plochy. Díky široké škále přislušenství jsme schopni se dostat i do hůře přístupných míst, jakou jsou např. nejrůznější záhyby, spoje, úzké mazery, apod. 

 

 

 

Parvním čističem a vysavačem lze efektivně čistit:

 

Gastro provozy: veškeré stopy od olejů a jiných tuků lze jednoduše a rychle odstranit z veškerých tvrdých povrchů, jakou jsou pracovní pulty, digestoře, obklady nebo podlahy.

Autoservisy a dílny: stopy od motorových olejů a jiných mastnot lze odstranit z podlah, zvedáků a dalšího vybavení dílen.

Výrobní firmy: stroje zanesené od různých mastnot, barev a olejů jsme schopni rychle očistit pomocí páry.

Domácnosti: veškeré podlahy, obklady a dlažby v domácnostech lze rychle očistit od 100% bakterií pomocí páry.