Glanc Facility - čisté prostředí je náš život

Čištění fotovoltaických
a solárních panelů

Komplexní čistící servis solárních panelů. Používáme profesionální technologii čištění, která zvyšuje celkovou účinnost elektrárny v řádech procent.

Více
 
Čištění fasád a plášťů domů

Čištění obtížně přístupných skleněných ploch, plechových obložení, hladkých povrchů bez skvrn a s dlouhodobým účinkem. Technologií PURAQLEEN®.

Více
 
Úklidové služby a údržba zeleně

Zajišťujeme celkový úklidový servis kanceláří, obchodů, dílenských a průmyslových provozů, skladů a zdravotnických zařízení. 

Více
Fyzická ostraha objektů a majetku

Ostraha komerčních, průmyslových objektů a areálů. Ochrana osob, recepční a vrátné služby. Zabezpečení napojením na pult centrální ochrany.

Více
Používané technologie

 
 

 

Proč si vybrat právě nás

1/ Tým stálých a spolehlivých zaměstnanců

2/ Používáme nejnovější technologie
a pracovní postupy

3/ Dlouholeté zkušenosti v oboru,
prověřený systém kontroly

4/ Přiměřené ceny

Aktuality
04.12.2018
Čištění FV elektráren

V letošním roce jsme vyčistili nejvíc solárních panelů v historii naší společnosti. Za to musíme poděkovat hlavně Vám, že se na nás s důvěrou obracíte. Kalendář na příští rok se nám již plní, v případě zájmu o čištění FV elektrárny nás neváhejte oslovit již nyní.

28.11.2018
Čištění digestoří

Restauracím a jídelnám nabízíme parní čištění digestoří, konvektomatů a všech pracovních ploch jednoduše bez využití chemie. Právě nyní, je ideální období pro hloubkové čištění kuchyní!