Glanc Facility - čisté prostředí je náš život

Čištění fotovoltaických
a solárních panelů

Komplexní čistící servis solárních panelů. Používáme profesionální technologii čištění, která zvyšuje celkovou účinnost elektrárny v řádech procent.

Více
 
Čištění fasád a plášťů domů

Čištění obtížně přístupných skleněných ploch, plechových obložení, hladkých povrchů bez skvrn a s dlouhodobým účinkem. Technologií PURAQLEEN®.

Více
 
Úklidové služby a údržba zeleně

Zajišťujeme celkový úklidový servis kanceláří, obchodů, dílenských a průmyslových provozů, skladů a zdravotnických zařízení. 

Více
Fyzická ostraha objektů a majetku

Ostraha komerčních, průmyslových objektů a areálů. Ochrana osob, recepční a vrátné služby. Zabezpečení napojením na pult centrální ochrany.

Více
Používané technologie

 
 

 

Proč si vybrat právě nás

1/ Tým stálých a spolehlivých zaměstnanců

2/ Používáme nejnovější technologie
a pracovní postupy

3/ Dlouholeté zkušenosti v oboru,
prověřený systém kontroly

4/ Přiměřené ceny

Aktuality
18.03.2018
Nové technologie

Rozšířili jsme naše vybavení o výkonný parní čistič, kterým můžeme spolehlivě čistit a desinfikovat veškeré tvrdé povrchy. Výhodou této technologie je snadné odstraňovaní zaschlých lepidel nebo olejů a mastnot.
Chcete-li vydezinfikovat bez chemie tvrdé povrchy nebo máte-li znečištěnou např. koupelnu, nebo digestoř, tak nás neváhejte oslovit!

26.02.2018
Údržba zahrad

Právě začínající jaro je ideální příležitostí k údržbě zahrady po dlouhé zimě. I tuto službu nabízíme! Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou údržby Vaší zahrady...